(044) 360-04-49
English  Русский  Украинский 
Каталог
Валюта:

    ColorLife - експерт з СНПЧ. Наша компанія співпрацює тільки с загальновизнаними постачальниками. Що стосується чорнил, то це всесвітньовідомий німецький виробник OCP. Не секрет, що майже 90% вартості принтера складає вартість друкуючої голівки, тому не варто експериментувати з маловідомими та молодими брендами, що не перевірені часом. Багаторічний досвід дозволяє нам запропонувати Вам найкращий варіант. Ми проконсультуємо Вас по всім питанням та допоможемо зробити правильний вибір. 
    Орієнтуючись на клієнта, ми можемо запропонувати Вам широкий спектр сервісних послуг (установку СНПЧ у нас в офісі та на Вашій території, прочистити друкуючу голівку, вивести стік відпрацьованих чорнил тощо). Сервісна підтримка з СНПЧ є одною з основних наших переваг.
    Вигідне місце розташування в ЦЕНТРІ Києва дозволяє нашій кур'єрській службі оперативно та вчасно доставити Ваше замовлення по Києву та Україні. Кур'єрські доставки по Україні здійснюються наступними службами (Автолюкс, Нічний Експресс, Інтайм) за рахунок компанії. 
    Ми готові запропонувати Вам найкраще працююче рішення за розумну ціну.

Новинки

*

(пусто)
 
Блог / Новини
Голосування

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/lucky/colorlife.com.ua/www/data/LUCKYCOLORLIFE/attachments/SC/survey/survey.inc.php on line 6