(044) 360-04-49
English  Русский  Украинский 
Каталог
Валюта:

Словник основних термінів

 


I. Струменевий принтер – друкуючий пристрій, за допомогою якого цифрова інформація, яка знаходиться на різних типах носіїв, переноситься на папір. У струменевих принтерах використовуються чорнильні картриджі з пігментним або водорозчинним чорнилом, залежно від типа друкованої інформації.  

II. БФП (багатофункціональний пристрій) – той же принтер, лише з вбудованим сканером, копіром, і факсом (у деяких моделях).

III. Картридж – ємкість для чорнила. За допомогою друкуючої голівки чорнила з картриджа переносяться на папір. Оригінальний картридж – картридж від фірми виробника принтера; не підлягає повторному використанню.

IV. СНПЧ – додатковий пристрій до струменевого принтера, використовується замість оригінальних картриджів, що здійснює подачу чорнил до друкуючої голівки із зовнішніх ємкостей.
Система безперервної подачі чорнила (СНПЧ) – це ємкості-донори з яких чорнила по силіконовому багатоканальному шлейфу поступають в спеціальні картриджі. Замість заміни картриджів потрібно просто долити чорнило в зовнішні ємності. Така система дозволяє понизити вартість друку в 20-30 разів!

V. ПЗК – перезаправляємі картриджі для струменевих принтерів. Зовні ПЗК повторюють форму оригінальних картріджів, лише, на відміну від останніх, мають отвори для заправки і авточіп, що забезпечує їх багатократне використання. Використання ПЗК, на відміну від СНПЧ, дозволяє зберегти зовні привабливий вигляд принтера, оскільки не містити шлейфу і додаткових ємкостей, і при цьому істотно знижують вартість друку! Але мінусом в ПЗК є маленький об'єм самої ємкості, що вимагає частої дозаправки при великих об'ємах друку.

VI. Чорнила для струменевих принтерів – бувають двох типів:
1. Водянка (Водорозчинне чорнило) – чорнила, вироблені на основі розчинних у воді фарбників.
Основні переваги:
- яскравіше зображення;
- знижують ризик засихання друкуючої голівки;
- менше забивають сопла друкуючої голівки;
- низька ціна
Недоліки:
- Низька світло - і водостійкість.
2. Пігмент (Пігментне чорнило) – є суспензією твердих часток фарбника в прозорій рідині, що зазвичай швидко випаровується. При кімнатній температурі ці частки здійснюють броунівський рух і не випадають в осад.
Основні переваги:
- відмінна якість на простому папері;
- висока світло- і водостійкість (відмінно підходять для зовнішньої реклами);
Недоліки:
- часто забивають сопла;
- вища ціна в порівнянні з водянкою.
При виборі потрібних Вам чорнил, головне пам'ятати основне – чорнила головний витратний матеріал у процессі друку, і від їх якості залежить наскільки довго прослужить Ваш принтер!!!

VII. Фотопапір – спеціальний папір, створений для фотодруку різних типів документів (фотографій, графічних зображень, ілюстрацій, календарів, візиток і т. д.). Спеціальне покриття фотопаперу дозволяє швидко вбирати чорнило, і захищати зображення від впливу зовнішніх чинників.
Існують два основні типи фотопаперу – глянцева і матова. При виборі паперу потрібно враховувати власні потреби, тобто тип, формат, а також щільність потрібного фотопаперу треба визначати виходячи з того, що саме Ви збираєтеся друкувати, і яке призначення надрукований Вами документ нестиме надалі.

Новинки

*

(пусто)
 
Блог / Новини
Голосування

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/lucky/colorlife.com.ua/www/data/LUCKYCOLORLIFE/attachments/SC/survey/survey.inc.php on line 6