(044) 360-04-49
English  Русский  Украинский 
Каталог
Валюта:

СНПЧ: за і проти


СНПЧ (система безперевної подачі чорнила) – додатковий пристрій до струменевих принтерів, використовується замість оригінальних картриджів. За допомогою СНПЧ здійснюється подача чорнил по силіконовому шлейфу від зовнішніх ємкостей до друкуючої голівки принтера.

Головні переваги:
  1. Установлена на принтер СНПЧ знижує вартість друку в 20-30 разів. Після установки СНПЧ  не потрібно купляти дорогі картриджі. Потрібно просто доливати  в ємкості-донори чорнила по мірі їх використання. 
  2. Вибір чорнил. Існує два основних види чорнил – водорозчинні і пігментні. Пігментні чорнила мають високу світло- і водостійкість, тому їх частіше всього використовують для зовнішньої реклами. Водянка дає яскравіше зображення, має нижчу ціну і менше забиває друкуючу голівку. Тому з установленою СНПЧ можна самостійно обирати  чорнила  для конкретних цілей, не будучи прив'язаним до чорнил, які залиті в оригінальні картриджі.
  3. Підвищення безпеки під час друку – відсутність ризику виходу зі строю друкуючої голівки принтера через попадання повітря при зміні картриджів.
  4. Висока стабільність якості друку  забезпечується постійністю тиску в друкуючій голівці принтера, яке не залежить від зменшення рівня чорнил в ємкостях-донорах.  

Недоліки:
  1. Втрата гарантії – більшість фірм виробників відмовляються обслуговувати принтери, на яких використовувалися не оригінальні витратні матеріали, тобто СНПЧ.
  2. Переміщення принтера. Будь-яку зміну положення принтера з СНПЧ слід проводити з максимальною акуратністю. Переміщення ємкостей по висоті може привести до заливки принтера чорнилом через підвищену різницю тиску. У штатних резервуарах такої небезпеки зазвичай немає.

Новинки

*

(пусто)
 
Блог / Новини
Голосування

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/lucky/colorlife.com.ua/www/data/LUCKYCOLORLIFE/attachments/SC/survey/survey.inc.php on line 6