(044) 360-04-49
English  Русский  Украинский 
Catalog
Currency:

ColorLife ЕКСПЕРТ з СНПЧ

    ColorLife - експерт з СНПЧ. Наша компанія працює на ринку понад 5 років та має вузьку спеціалізацію - СНПЧ Epson. Тому ми пропонуємо найкращі варіанти. Ми співпрацює лише з всесвітньовідомими постачальниками. Що стосується чорнил, то це всесвітньовідомий німецький виробник OCP та корейський виробник InkTec. Не секрет, що майже 90% вартості принтера складає вартість друкуючої голівки, тому не варто експериментувати с маловідомими та молодими брендами, що не перевірені часом. Ми проконсультуємо вас по всім питанням та допоможемо зробити правильний вибір.
    Орієнтуючись на клієнта, ми можемо запропонувати Вам широкий спектр сервісних послуг (установку СНПЧ у нас в офісі та на Вашій території, прочистити друкуючу голівку, вивести стік відпрацьованих чорнил тощо). Сервісна підтримка СНПЧ є однією з основних наших переваг.
    Вигідне місце розташування в ЦЕНТРІ Києва дозволяє нашій кур'єрській службі оперативно та вчасно доставити Ваше замовлення по Києву та Україні. Кур'єрські доставки на території України здійснюються наступними службами (Автолюкс, Нічний Експрес, Інтайм).
    Що стосується принтерів Epson з СНПЧ, то при купівлі принтера з нашою продукцією (СНПЧ та чорнило) у нас діє спеціальна акція. Ми пропонуємо наступні унікальні умови:
1. БЕЗКОШТОВНЕ встановлення СНПЧ на принтер.
2. Завжди весь АСОРТИМЕНТ продукції в наявності на складі.
3. ГАРАНТІЯ на продукцію компанії (СНПЧ , чорнило) при купівлі у нас принтера з СНПЧ становить 2 роки!!!.
    Ми готові запропонувати Вам найкраще працююче рішення за розумну ціну.

Новинки

*

(empty)
 
Blog / News
Survey

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/lucky/colorlife.com.ua/www/data/LUCKYCOLORLIFE/attachments/SC/survey/survey.inc.php on line 6